چک کردن پینگ داخلی قبل از اتصال به سرویس

نوشته شده توسط Support در . نوشته شده در آموزشی

 آموزش تصویری نحوه بررسی پینگ داخلی و خارجی . از این طریق میتوان درک بهتری از مشکلات رایج پینگ تایم در بازی ها داشت.

سرویس کاهش پینگ

ویدیو آموزشی سرویس کاهش پینگ و پینگ داخلی

با تشکر از تیم epixel.ir برای تهیه کلیپ آموزشی

 

چند نکته  مهم که باید حتما دقت کنید :

1- ٫ پینگ داخلی از دورترین نقطه ایران نهایتا به ۸۰ms الی ۹۰ms ختم میشود و در صورتی که شما پینگ داخلی بالاتری رو مشاهده میکنید ISP (شرکت ارائه دهنده نت) شما در حال حاضر دچار مشکل بوده و بهتر هست که در زمان دیگری تست رو انجام بدید .

 

2- ٫ بعد از اتصال و استفاده از سرویس حتما گزینه Hang up  کلیک کنید . این گزینه باعث دیسکانکت شدن شما از سرویس کاهش پینگ خواهد شد برای Hang up کردن هم ابتدا باید همان سروری که متصل بودید را انتخاب تا گزینه Hang up را مشاهده کنید.

 

۳٫ مهم :  آپدیت ( ۰۵/۱۰/۱۳۹۳ )

متا سفانه طی چند هفته اخیر شاهد افزایش ناگهانی پینگ داخلی برای اکثر isp ( شرکت های ارائه دهنده نت ) ها هستید ، که موجب بالا رفتن پینگ تایم و یا دیسکانکت های پی در پی خواهید شد لذا خواهشمند است جهت درک بهتر این موضوع و پیدا کردن مشکل ، حتما اقدام به چک کردن پینگ داخلی نمایید ( مخصوصا در هنگام بروز مشکل ) لازم به توضیح است که اینگونه موارد بعلت تغییرات در routing ، و اعمال شرایط از سوی زیرساخت کشور میباشد و مربوط به سرور خاصی نیست کما اینکه  کاربران محترم کم و بیش در جریان این موضوع و معذلات پیش آمده هستند !

Print Friendly, PDF & Email

برچسب ها:,

بازتاب از سایت

Support

سرویس کاهش پینگ جهت بهبود در وضعیت اینترنت آماده سازی شده و نه حل تمامی مشکلات مربوط به زیرساخت ایران پشتیبانی تلگرام or read the شارژ اکانت.

دیدگاهتان را بنویسید